Apartmán David

Jedná se o přízemní apartmán s originálními klenutými stropy. Apartmán je vybaven vlastní prostornou koupelnou se sprchovým koutem, zařízenou kuchyní a jídelním stolem pro 4 osoby. V obývací části je plochá televize, rozkládací pohovka a vybavený minibar. V ložnici máme manželskou postel a dvoupatrovou palandu.

Apartmán je nekuřácký a bez domácích mazlíčků!

Cena za apartmán 1800 Kč / noc

Cena za přistýlku 550 Kč / noc

Pobytová taxa 24 Kč / osoba /den

Vybavení kuchyně: Nádobí, příbory, hrnce na vaření, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, Vybavení obyváku: Plochá TV, deskové hry, knihy, rozkládací pohovka, minibar, robotický vysavač. Vybavení koupelny: Sprchový kout, wc, umyvadlo, schůdek a nočník pro děti, fén na vlasy, žehlička, pro každého mýdlo, ručník a osuška. Vybavení 1. ložnice: manželská postel, možnost zdarma zapůjčení postýlky, komoda, šatní skříň, dvoupatrová palanda vybavení exteriéru: Posezení s ohništěm/grilem, zahradní domek se zámkem pro úschovu kol, lyží, atp., parkování pro 3 auta zdarma

Minimální pobyt je možný na 2 noci. Během letních prázdnin preferujeme týdenní pobyty s příjezdem a odjezdem v sobotu.

Storno podmínky:
V případě stornování pobytu 14 – 7 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánů 50% z ceny objednaného ubytování.
V případě stornování pobytu 6 – 2 dny před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánů 70% z ceny objednaného ubytování.
V případě stornování pobytu 1 – 0 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánů 100% z ceny objednaného ubytování.

Rezervační formulář apartmánu David
Nahrává se kalendář...
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající
 
- Částečně rezerováno

Příjmení:

Jméno:

Email:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Ostatní:

captcha

Odesláním rezervačního formuláře souhlasíte se:

Zpracováním osobních údajů

Ubytovací řád